Služby


Prodej stávající nemovitosti

Kompletně zajistíme prodej či pronájem vaší nemovitosti s využitím nejmodernějších technologií a nejširší inzerci. Díky našemu celorepublikovému pokrytí a více než 600 průvodcům nemovitostmi garantujeme rychlý a výhodný prodej či pronájem.

Financování

Díky našim poradcům Hypocenter Modré pyramidy a Bidli poradenství pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova, pokud se rozhodnete nejen prodávat, ale i kupovat novou nemovitost. Doporučujeme vše řešit v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Energie

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Design a interiéry

Náš tým designérů vám pomůže splnit všechny vaše představy o dokonalém domově. Ať už chcete zařídit jen dětský pokoj, kuchyni či celý byt či dům, naši interiéroví designéři vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Investice

Uvažujete, kam investovat peníze z prodeje nemovitosti? Investujte s námi tam, kde to dobře známe a získejte možnost zhodnotit své peníze. Máme pro Vás připravenou nabídku investování do nemovitostních projektů s výnosy investičního fondu od 6 % ročně.

Stěhování

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků? Rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Fotovoltaické elektrárny

Jsme česká firma, která vznikla jako společný podnik Bidli se skupinou Insight Home, která má dvanáctiletou zkušeností tomto oboru a stovky spokojených klientů. Nabízíme vám fotovoltaické elektrárny na klíč s dotací až 170.000 Kč, kterou vám garantujeme. Získejte energetickou nezávislost, záložní zdroj v případě výpadku proudu a buďte šetrní k životnímu prostředí. Ke každé fotovoltaické elektrárně nabízíme virtuální baterii Bidli POWER.