Proč bydlet ve Voigtových sadech

Město Litvínov se nachází v okrese města Most, na úpatí Krušných hor.
Lokalita disponuje kompletní vybaveností, od škol, obchodů, restaurací, přes sportovní a kulturní zařízení. Vše budete mít jen pár kroků od vašeho nového domova a díky citlivému zasazení projektu přímo na okraj Voiglových sadů, budete zároveň v klidové části obklopeni zelení. Přímo před Voigtovými sady je zastávka MHD. Za 15minut jízdy autem se dostanete do Mostu, do půl hodiny jste v Chomutově či Teplicích, do okolních měst se dostanete také vlakem.

Voigtovy sady

7 důvodů proč bydlet ve Voigtových sadech

1. úsporné bydlení

Konstrukce domů splňují tepelné vlastnosti nízkonákladových domů. Jižní strana domu je navíc chráněna před nadměrným sluncem zapuštěnými okny. Zdrojem tepla je tepelné čerpadlo v kombinaci s podlahovým vytápěním. Každý dům bude mít zhotovenou přípravu pro Fotovoltaickou elektrárnu a nabíjecí stanici pro elektroautomobil.

2. Praktické bydlení městského typu

Zahrada s terasou, která je propojena s obývacím prostorem bez výškového převýšení. Velikosti zahrad od 80 do 316 m2 poskytnou prostor pro trávení času s rodinou a relaxaci, bez velkých nároků na údržbu.

3. Komfortní bydlení

Prosluněný, velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem, kde jedna celá strana je prosklená je místem kde budete chtít trávit většinu vašeho času s rodinnou. Pokoje s výhledem do parku. Dvě koupelny, technická místnost, šatna, podlahové vytápění. Akustické zdivo se zdvojenými konstrukcemi zajišťuje zvukovou pohodu mezi vlastníky. Odstínění jednotlivých teras dodává soukromí.

4. Výhled do zeleně

Domy jsou umístěny na okraji městského parku, kde naleznete dětské hřiště, kam můžete bez obav poslat vaše děti, zaběhat si, vyvenčit vašeho čtyřnohého miláčka a zároveň načerpat ojedinělou historickou atmosféru tohoto místa, která vás bude obklopovat.

5. Bydlení v centru

Restaurace, kavárny, divadlo, plavecká hala, fitness centrum, sportovní hala, základná škola, školka, obchody, vše co potřebujete k životu naleznete díky umístění v cetru města v docházkové vzdálenosti od domu.

6. Sportovní vyžití

Litvínov je synonymem pro extraligový hokej, stadion Ivana Hlinky se nachází necelý kilometr od domu. Hokejem to ale zdaleka nekončí. Ve městě se nachází plavecká hala, koupaliště, multifunkční sportovní hala, fotbalové, volejbalové hřiště, tenisové kurty, atd.. Pokud rádi sportujete v přírodě, Krušné hory vybízejí k cyklovýletům, procházkám a v zimě k využití běžeckých tras či lyžování v přilehlém Meziboří či skiareálu Klíny.

Fotografie lokality