Nejčastější dotazy


Jak dlouho celý proces výstavby potrvá ?

Během prvních třech dnů se nejprve spolu spojíme, seznámíme vás s projektem a domluvíme se na prohlídce, vytvoříme rezervaci. Následně se domluvíme na schůzce ohledně financování a poté podepíšeme rezervační smlouvu. Dále začneme s přípravou Kupní smlouvy. Samotná výstavba bude dokončena v únoru roku 2023.

Je možné zajistit si v rámci projektu financování?

V rámci projektu nabízíme výhodné financování ve spolupráci s našimi partnery z bank. S námi se o nic nemusíte starat, náš průvodce veškeré papírování zajistí za vás.

Pomůžete mi s vyladěním interiéru?

Budete si moci vybrat z několika barevných variant a dekorů, dle vašeho vkusu a preferencí. Za velmi příznivou cenu se vám v případě potřeby bude věnovat interiérový designér, který dle vašich požadavků sestaví projekt interiéru se specifikací veškerých povrchů podlah a stěn, barevností, výběrem nábytku od postele po lampičku atd.

Umíte zajistit dodávku kuchyňské linky a vestavného nábytku ?

Kuchyňská linka je individuální záležitostí, proto její výběr necháme zcela na Vás a jsme připraveni zhotovit návrh přímo podle vašich představ, včetně dodávky a montáže.

V rámci koupě RD potřebuji prodat svou nemovitost a vše nastavit ideálně tak, abych bylo vše správě načasováno.

S tím vám umíme velmi dobře pomoci díky našim realitním průvodcům, kteří patří mezi nejlepší na trhu. Jsme schopni nastavit proces prodeje vaší stávající nemovitosti, tak aby vše na sebe vzájemně navazovalo.