Dům č. 4


Jednotka
Dům č. 4
Dispozice
4+kk
Plocha užitná m2
141
Plocha zahrady m2
80,2
Terasa m2
21,2
Parkovací stání m2
44,1
Cena
6.450.000,-Kč
Stav
Rezervováno
ico

Popis domu

Dům se skládá ze dvou podlaží. Přízemí je tvořeno zádveřím, technickou místností, obývacím pokojem s jídelnou a kuchyňským koutem se spižírnou a koupelnou s WC. V patře jsou tři prostorné, prosluněné pokoje s výhledem do parku, hlavní koupelna a na konci chodby šatna.

Součástí domu je zahrada s terasou, která je propojena s obývacím prostorem bez výškového převýšení. Pro zajištění maximálního soukromí, budou jednotlivé terasy zastíněné. Ve spodní části zahrady se nachází sklad pro nářadí. Jednotlivé zahrady jsou od sebe navzájem terasovitě odskočeny. Dešťové svody jsou pod zahradou zasakovány, což vede k provlhčování podloží a zároveň toto řešení umožňuje uživatelům využít přes akumulační jímku dešťovou vodu na zálivku.

Ke každému domu náleží dvě parkovací místa, která jsou umístěna před hlavním vchodem do domu.

Použité zdivo je akustické. Mezi jednotlivými domy jsou konstrukce navíc zdvojené, aby s rezervou zajišťovaly hlukovou pohodu a maximální soukromí všem obyvatelům.

Konstrukce domů splňují tepelné vlastnosti nízkonákladových domů. Jižní strana domu je navíc chráněna před nadměrným sluncem zapuštěnými okny. Vytápění je řešeno jako podlahové, zdrojem jsou tepelná čerpadla. Při návrhu bylo pamatováno i na zajištění datových rozvodů tak, aby uživatel kdykoliv v budoucnosti mohl využívat služeb jakéhokoli dodavatele TV, internetu apod. Elektroinstalace splňují nároky na moderní využití domu.

Tabulka místností 1NP
Název místnosti Plocha m2
Technická místnosti 11.2
Hala 6
Koupelna 2.70
Spíž 1.26
Obývací pokoj 48.3
Terasa 21.2

 

Tabulka místností 2NP
Název místnosti Plocha m2
Pokoj 13.3
Koupelna 7.9
Chodba 13.9
Pokoj 18.3
Pokoj 18.3